سایت هنرمندان بلوچستان کانال آهنگ بلوچی کانال تلگرام بلوچ آنلاین موسیقی سنتی محلی

آغاز همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها از۱۳آذر

نمایش شیروک و مدوک هنرمندان ایرانشهر جشنواره تئاتراستان ها هنرمندان بلوچستان گروه آهنگ بلوچ

آغاز همایش آثار برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها از۱۳آذر

همایش آثار برگزیده جشنواره تئاتر استانها از روز شنبه سیزدهم آذر ماه با حضور هنرمندان و تعدادی از مدیران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، همایش آثار برگزیده جشنواره تئاتر استانها  از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۱۳ آذر ماه با حضور هنرمندان و تعدادی از مدیران در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر آغاز می‌شود.

دوشنبه ۲۲ آذر نمایندگان تئاتر استان های سیستان و بلوچستان، تهران، ایلام، کرمان  در غرفه های مربوطه حضور خواهند داشت.

نمایش «شیرُک و مُدوک»، نویسنده: حسین نوشیر، کارگردان: صادق سهرابی، معصومه میرکازهی، گروه «آهنگ بلوچ» از ایرانشهر، مدت اجرا: ۳۵ دقیقه

براساس جدول ارائه شده از سوی ستاد برگزاری همایش، برنامه کامل پخش نمایش‌های منتخب که از ساعت  ۹ صبح تا ۱۷ بعد از ظهر میزبان مخاطبان خواهد بود، به ترتیب زیر اعلام شده است:

شنبه ۱۳ آذر ماه

نمایش «ما به هم می رسیم »، نویسنده و کارگردان: رسول بانگین، گروه «تخته سیاه» از ارومیه، مدت اجرا: ۶۰ دقیقه

نمایش «کابوس های یک پیرمرد»، نویسنده: نادربرهانی مرند، کارگردان: رامین ریاضی، گروه «پیاده» از تبریز، مدت اجرا: ۹۵ دقیقه

نمایش «سرهنگ – مسلسل – جاده» ، نویسنده : حسین زارعی، کارگردان: فاطمه سیمزاری، گروه «فروغ» از اردبیل ، مدت اجرا: ۵۰ دقیقه

نمایش «آبگوشت زهر ماری» ، نویسنده: آرش آبسالان، کارگردان : قاسم لطفی خواجه پاشا ، گروه «تم » از ارومیه ، مدت اجرا: ۶۵ دقیقه

نمایش «دوبارگی» ، نویسنده و کارگردان: سیامک افسایی ، گروه «کُتل» از تبریز، مدت اجرا: ۵۳ دقیقه

یکشنبه ۱۴ آذر ماه

نمایش «درستکارترین قاتل دنیا »، نویسنده : افشین هاشمی، کارگردان: آرمین طیب نعیمی  گروه «رویداد» از رشت ، مدت اجرا: ۶۰ دقیقه

نمایش «تو را از من گرفتی»، نویسنده و کارگردان: اکبر صادقی،  گروه «باربد» از اردبیل،  مدت اجرا: ۴۵ دقیقه

نمایش «وای که روزی بمیرد خروس» ، نویسنده و کارگردان: پور نیک کاوش ، گروه «آوار» از گرگان،  مدت اجرا: ۶۴ دقیقه

نمایش «کا» ، نویسنده: وحید تقی زاده ، کارگردان: غزاله جهان بین، وحید تقی زاده ، گروه «هدایت» از رشت ، مدت اجرا: ۶۰ دقیقه

نمایش «روی زمین»، نویسنده : افرزو فروزند، کارگردان : مرتضی صادقیان ، گروه «ایرانشهر» از آمل، مدت اجرا: ۸۲ دقیقه

دوشنبه ۱۵ آذر ماه

نمایش «مولار» ، نویسنده : محمد شاکری، محسن براتی، کارگردان: محمد شاکری، گروه «میم»  از بجنورد، مدت اجرا: ۷۴ دقیقه

نمایش «بیستون می تازد» ، نویسنده و کارگردان: امین رضایی  اردانی، گروه «کربن نوین» از مشهد ، مدت اجرا: ۷۶ دقیقه

نمایش «عزیزم سعی کن بمیری»، نویسنده: حمیدرضا میرزایی،  کارگردان: احمد افتخاری،  گروه «میعاد» از کلاله، مدت اجرا: ۵۵ دقیقه

نمایش «هیس اون بیدار میشه » ، نویسنده: مجید کاظم زاده مژدهی، کارگردان: نریمان محزون، گروه «هیس» از بجنورد، مدت اجرا: ۵۶ دقیقه

نمایش «رسوب» ، نویسنده و کارگردان: مسعود عقلی ، گروه «شمایل» از مشهد ، مدت اجرا : ۷۰ دقیقه

سه شنبه ۱۶ آذر ماه

نمایش « آوینیون» ، نویسنده و کارگردان: حسین فاطمیان پور، گروه «آوانسن» از شاهرود، مدت اجرا: ۷۰ دقیقه

نمایش «اسم من مژگان، اینجا خونه منه» ، نویسنده و کارگردان: هادی عسگری، گروه «بیست و سه» از شاهین شهر، مدت اجرا: ۶۶ دقیقه

نمایش «خانوم» ، نویسنده: سید صدرا میره ای، کارگردان: مهدی ملاک، گروه «امروز» از قم ، مدت اجرا: ۵۵ دقیقه

نمایش « پنهان خانه پنج در» ، نویسنده: حسین کیانی، کارگردان: احسان جانمی، گروه «کاوش» از اصفهان، مدت اجرا: ۶۵ دقیقه

نمایش «مثل گربه و ماهی»، نویسنده: علی فرحناک، کارگردان: صدیقه مشایخی ، گروه «امروز» از قم ، مدت اجرا: ۴۰ دقیقه

چهارشنبه ۱۷ آذر ماه

نمایش «کچل اوغلان» ، نویسنده: علی فریدراد، کارگردان: حمید قزلباش، گروه «پوپک» از زنجان ، مدت اجرا: ۴۷ دقیقه

نمایش «گاهی» ، نویسنده: آرش عباسی، کارگردان: محمدرضا درند، سعید زندی،  گروه «بازی» از کرمانشاه، مدت اجرا: ۶۰ دقیقه

نمایش «آبی ترین آسمان زمین» ، نویسنده و کارگردان: محمد قاسمی، گروه «باران» از ملایر، مدت اجرا: ۵۷ دقیقه

نمایش «دیوانه ها آواز بی آهنگ می خوانند»، نویسنده و کارگردان: بهنام عزیزخانی ، گروه «صبا» از ابهر، مدت اجرا: ۵۸ دقیقه

نمایش «مجلس مچاله خوانی»، نویسنده و کارگردان: سجاد طهماسبی، گروه «قاب خالی» از تویسرکان ، مدت اجرا: ۴۱ دقیقه

پنجشنبه ۱۸ آذر ماه

نمایش «اسپرسو»، نویسنده و کارگردان: ایوب بختیاری، نبراس میرابیان، گروه «نامیرا» از اهواز، مدت اجرا: ۸۳ دقیقه

نمایش «سرگشتگان سعادت» ، نویسنده و کارگردان: یوسف لطفی زاده، گروه «تیا تئاتر» از دورود، مدت اجرا: ۷۱ دقیقه

نمایش « سرنوشت نا بهنگام زنی که مدام می خندید» ، نویسنده و کارگردان: سیاوش عالی پور، گروه «بابوشکا» از اهواز، مدت اجرا: ۴۰ دقیقه

نمایش «بیست» ، نویسنده و کارگردان: آرش منصوری، گروه «تیک» از کرمانشاه، مدت اجرا: ۵۵ دقیقه

نمایش «روشان»، نویسنده: سیاوش پاکراه ، کارگردان: علی پوراحمدیان، گروه «پرسونا» از خرم آباد، مدت اجرا : ۴۰ دقیقه

جمعه ۱۹ آذر ماه

نمایش «چند روایت نامعتبر»، نویسنده: رضا گشتاسب، کارگردان: سید محمد هاشم زاده، گروه «پویا» از شیراز، مدت اجرا: ۷۰ دقیقه

نمایش «فراموشی» ، نویسنده، داریوش ربیعی، کارگردان: ملیحه سلیمانی، گروه «دریژنو» از شهر کرد، مدت اجرا: ۵۵ دقیقه

نمایش «خمیازه کش دار»، نویسنده و کارگردان: حمزه نام آور، گروه «کار» از ده دشت، مدت اجرا: ۴۴ دقیقه

نمایش «پنجاه و چهارمین سالگرد تولد خسرو مرادی» ، نویسنده و کارگردان: آرمین حمدی پور، گروه «طلوع در آینه» از شیراز، مدت اجرا: ۷۵ دقیقه

نمایش « حاشا» ، نویسنده، فراز مهدیان، کارگردان: امیربهادر اکیرپور، گروه «خورشید» از شهر کرد ، مدت اجرا: ۴۳ دقیقه

شنبه ۲۰ آذر ماه

نمایش «اسب چشمه»، نویسنده و کارگردان: کرم الله سلیمانی، گروه «رها» از گچساران، مدت اجرا: ۴۵ دقیقه

نمایش «گرگو»، نویسنده و کارگردان: غلامرضا احمدی، گروه «مُروا» از بوشهر، مدت اجرا: ۴۶ دقیقه

نمایش «داراب، سالارزاده ای از شاه»، نویسنده و کارگردان: جلیل امیری ، گروه «شهر ایران» از کرمان، مدت اجرا: ۱۵۰ دقیقه

نمایش «دووز»، نویسنده : رضا گشتاسب، کارگردان: لقمان بحرانی، گروه «نجیرم جوان» از بند دیر، مدت اجرا: ۵۷ دقیقه

نمایش «دن کامیلو»، نویسنده: کوروش نریمانی، کارگردان: مهران محمودزاده، گروه «تیگار» از جاسک، مدت اجرا: ۸۳ دقیقه

 یکشنبه ۲۱ آذر ماه

نمایش «عادت های عادی»، نویسنده و کارگردان: مجید عتیق، گروه «سن» از کرمان، مدت اجرا: ۷۵ دقیقه

نمایش «چرا نازی پرواز کرد» ، نویسنده و کارگردان: ندا قربانیان، گروه «هور پاک» از کرج ، مدت اجرا: ۵۳ دقیقه

نمایش «تراشیدن گوش از گاوهای سر نبریده»، نویسنده : حسن ذاکری، کارگردان: محمد سلیمی، گروه «آرموز» از بندرعباس، مدت اجرا: ۴۲ دقیقه

نمایش «جزیره»، نویسنده: داریوش علیزاده، کارگردان: سعید دشتی، گروه «هویت» از کرج، مدت اجرا: ۶۵ دقیقه

نمایش «جی»، نویسنده: کیوان میر محمدی، کارگردان: صادق نصیری، گروه «آرسو» ازیزد، مدت اجرا: ۷۷ دقیقه

دوشنبه ۲۲ آذر ماه

نمایش «دن کامیلو»، نویسنده: کوروش نریمانی، کارگردان: محسن رضایی، گروه «آزاد» از زاهدان، مدت اجرا: ۸۵ دقیقه

نمایش «هنوز کائوس»، نویسنده و کارگردان: مژگان رادفر، کوروش ولیدی، گروه «لوتوس» از شهر ری، مدت اجرا: ۸۶ دقیقه

نمایش «وهم سرخ»، نویسنده: حسین احمدی نسب، کارگردان: کمیل جعفری، گروه «فجر قشم» از قشم ، مدت اجرا: ۵۸ دقیقه

نمایش «شیرُک و مُدوک»، نویسنده: حسین نوشیر، کارگردان: صادق سهرابی، معصومه میرکازهی، گروه «آهنگ بلوچ» از ایرانشهر، مدت اجرا: ۳۵ دقیقه

نمایش «نامه هایی به تب»، نویسنده: محمد چرم شیر، کارگردان: محمد شاه حسینی، گروه «پرسونا» از ایلام، مدت اجرا: ۴۰ دقیقه

سه شنبه ۲۳ آذر ماه

نمایش «ناک، اوت» ، نویسنده: محسن حسین زاده، کارگردان: میثم صدرا،  گروه «میم» از بیرجند، مدت اجرا: ۷۴ دقیقه

نمایش «همه دختران من»، نویسنده و کارگردان: جواد روستایی، گروه «بچه های شرقی» از ساوه، مدت اجرا: ۴۷ دقیقه

نمایش «چند خوان رستم»، نویسنده : احسان و علیرضا رحیم دل، کارگردان: علیرضا رحیم دل، گروه «آینه» از پاکدشت، مدت اجرا: ۳۹ دقیقه

نمایش «مرگ شور»، نویسنده و کارگردان: حسین ابراهیمی ، گروه « سیب» از فردوس، مدت اجرا: ۷۰ دقیقه

نمایش «وداع با اسلحه» ، نویسنده : شهرام سلطانی، کارگردان: شاهین سلطانی، گروه «طالب» از اراک، مدت اجرا: ۳۲ دقیقه

چهارشنبه ۲۴ آذر ماه

نمایش «پانما» ، نویسنده : مجید کاظم زاده مژدهی ، کارگردان: میثم ملا زینل، گروه «ژاو» از قزوین ، مدت اجرا: ۶۸ دقیقه

نمایش «قاقمان» ، نویسنده: حامد مکملی، کارگردان: مرتضی نجفی، گروه «نگاه نو» از قزوین، مدت اجرا: ۶۷ دقیقه

نمایش «دو به دل» ، نویسنده: جلیل امیری، کارگردان: سامان پهلوان درینی، گروه «شهر ایران» از جیرفت، مدت اجرا: ۷۰ دقیقه

همزمان با پخش این آثار نمایشی غرفه‌هایی به منظور معرفی ظرفیت‌های تئاتر استان‌های کشور با عنوان «گذر تئاتر استان‌ها»  با حضور روسای انجمن هنرهای نمایشی استان‌ها از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹ در خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود که بر این اساس یکشنبه ۱۴ آذر  نمایندگان تئاتر استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان و اردبیل، دوشنبه  ۱۵ آذر نمایندگان تئاتر استان های خراسان شمالی، گلستان، مازندران، خراسان رضوی، سه شنبه ۱۶ آذر نمایندگان تئاتر استان‌های سمنان، اصفهان، قم و زنجان، پنجشنبه ۱۸ آذر نمایندگان تئاتر استان های همدان، خوزستان، لرستان و کرمانشاه،  جمعه ۱۹ آذر نمایندگان تئاتر استان های فارس، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر،  یکشنبه ۲۱ آذر نمایندگان تئاتر استان‌های کرمان، هرمزگان، البرز و یزد،  دوشنبه ۲۲ آذر نمایندگان تئاتر استان های سیستان و بلوچستان، تهران، ایلام، کرمان و چهارشنبه ۲۴  آذر ماه نمایندگان تئاتر استان های خراسان جنوبی، مرکزی، قزوین و کردستان در غرفه های مربوطه حضور خواهند داشت.

در بخش برنامه‌های جنبی نیز بازدید از تماشاخانه‌های خصوصی و سایت تخصصی «ایران تئاتر»، نشست های آموزشی و کارگاهی، نشست با مدیران اداره کل هنرهای نمایشی،  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران، دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر، هیات مدیره تماشاخانه های خصوصی و مدیران سایت‌های تخصصی برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شده که جدول برنامه نشست ها و بازدیدها به تفکیک همراه با زمان و مکان برگزاری به طور جداگانه به آنها تحویل داده خواهد شد.

لینک مطلب

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

لطفا نظرتون رو بنویسید



جهت ثبت نظر به سوال پاسخ دهید *

This site is protected by wp-copyrightpro.com